TEST: Aké z týchto kúziel by ste chceli v živote ovládať? Prečítajte si, čo to o vás vypovedá

2765

Ovládať kúzla a čary bolo v detstve snom každého z nás. A mnohokrát by sme aj dnes ocenili Arabelin prsteň, kúzelnú paličku alebo napríklad len Obrúsok prestri sa. Často zabúdame na kúzlo, ktoré drieme v nás samotných, na tajomstvo mysle a srdca. Niekto o tom nevie, iný to zase popiera, pretože neverí, že by mohol niečo také ovládať. Preto sme sa rozhodli pomôcť vám odhaliť vaše vnútorné schopnosti, ktoré nepochybne jedným takým mocným kúzlom sú.

Prezrite si obrázky a vyberte si jednu vlastnosť, ktorú by ste chceli ovládať. Nepremýšľajte nad tým, len si prečítajte, čo stojí napísané nad elixírom a ak vám veta na prvýkrát padne do oka, určili ste správnu vec.

VEČNÁ MLADOSŤ

Elixír, nad ktorým stojí táto veta, ukazuje na dynamickú osobnosť. Miluje život a dokáže ho žiť naplno; baví sa s priateľmi, cestuje, objavuje nové miesta a zvyklosti, často je na výletoch, holduje dobrému jedlu a pitiu. Niekedy však môže nastať zlom a zrazu pocítite vyčerpanie z doterajšieho spôsobu života. Je dobré si uvedomiť, že aj pomalý krok môže byť pekný. Skúste spomaliť a vychutnať si pokojný večer doma so svojou rodinou.