Táto žena žiarli tak prehnane, že jej muž musí vždy, keď sa vráti domov, podstúpiť detektor lži!

7547

Žiarlivosť by rozhodne nemala patriť do vzťahu, ak si teda ľudia vzájomne veria. Lenže v dnešnej dobe je naozaj ťažké niekomu veriť a menšia žiarlivosť je teda pravdepodobne na mieste. Lenže žiarlivosť, ktorú vám dnes „predstavíme“, je už trochu priveľa.

Možno aj vy ste už zažili prípady, kedy si partneri navzájom kontrolovali telefóny, maily, sociálne siete, informovali sa navzájom o každom kroku. Žiarliví ľudia majú pocit, že partner je ich majetok, chcú si ho privlastniť a mať pod kontrolou každý krok a plán. Aj pri najmenšom ohrození majú pocit ohrozenia, sú v napätí a hľadajú „dôkazy“ o partnerových nekalých úmysloch. Snažia sa pripútať si ho zákazmi, vyhrážkami a rôznymi inými spôsobmi.

Dovoľte nám, aby sme vám predstavili chorobne žiarlivú ženu, ktorá sa volá Debbi Woodová. Tá žije so svojím snúbencom Stevenom. Keďže je Debbi chorobne žiarlivá, Steven to s ňou nemá naozaj jednoduché. Než Debbi svojho snúbenca spoznala, prešla si vzťahmi, ktoré jej ublížili a tak sa u nej vyvinul Othello syndróm, ktorý spôsobuje práve už spomínanú chorobnú žiarlivosť.