Dokážete to vyriešiť? Hádanky, ktoré zaručene otestujú vašu inteligenciu

2907

Nie každý test, ktorý má posúdiť vašu inteligenciu musí byť založený na desiatkach otázok a zložitých úlohách. Niekedy postačí i jednoduchý obrázok, ukrývajúci správnu odpoveď, na ktorú prídu len tí najinteligentnejší. Trúfate si vyriešiť nasledujúce hádanky?

Pokiaľ chcete svoju hlavu trošku potrápiť, odporúčame vám, aby ste sa pokúsili vyriešiť tieto neobvyklé hlavolamy, ktoré sa skladajú vždy z obrázka a textového zadania.

Odpoveď nájdete vždy na nasledujúcej strane.

1. Horúci letný deň

Bol teplý letný deň a policajný detektív sa rozhodol, že sa pôjde opaľovať k jazeru. Keď prišiel k brehu, počul ženský plač. Prišiel k dievčaťu a spýtal sa jej: „Čo sa ti stalo?”. Dievča neodpovedalo, a tak jej povedal: “Prosím ťa, zhlboka sa nadýchni, upokoj sa a všetko mi povedz, krok po kroku.”

“To sa vám ľahko povie,” odpovedalo dievča. “Ani si neviete predstaviť, čo všetko pre mňa ten náramok znamenal. Chodím sem každý deň a dnes som si dala dole náramok, keď som sa opaľovala. Položila som ho na knihu a náhodou som zaspala. Keď som sa zobudila, už tu nebol.”

Detektív začal premýšľať. Od jej miesta neviedli žiadne stopy, iba tie jej. V okolí neboli žiadni iní ľudia, iba tí na pláži. Bolo jasné, že iba niekto z nich musel náramok ukradnúť. Ľudia sa zatiaľ prišli pozrieť, čo sa deje. Keď sa na nich detektív pozrel, bolo mu hneď jasné, kto mohol náramok ukradnúť.

Kto to bol?

Myslíte, že už viete aká je správna odpoveď? Pozrite si správnu odpoveď a overte si, či ste rozmýšľali správne.

[dalsia_strana]