8 domov hrôzy, ktoré boli tak desivé, že museli byť zrovnané so zemou!

1218

Niektoré domy vo vašom meste sú možno plné hrôzy a pritom by ste si to o nich nikdy nemysleli. Rovnako tak je to aj s ľuďmi, konkrétne sériovými vrahmi. Sérioví vrahovia často pôsobia ako milí, dobrí a ochotní ľudia, na ktorých by ste to nikdy nepovedali. A vôbec im nepripisovali vraždu.

My sa dnes spoločne pozrieme na tie najdesivejšie domy s hrôzostrašnou históriou, ktoré boli tak desivé, že museli byť zrovnané so zemou.

Apartmán Jeffreyho Dahmera

Jeden z najznámejších sériových vrahov na svete. Jeho byt sa nachádzal v ulici North 25th Street Street v Milwaukee, v štáte Wisconsin. Dahmer získal prezývku „Milwaukee Cannibal“ po tom, čo počas 13 rokov zabil vo svojom byte viac ako 17 mladých chlapcov. Akonáhle polícia na Dahmera prišla, okamžite vykonala prehliadku jeho bytu. Všade boli lebky Dahmerových obetí, v mrazničkách boli kúsky ľudské mäsa a vnútornosti. Budova, v ktorej býval, bola v roku 1992 zrovnaná so zemou.

Dom Freda Westa

Fred West so svojou manželkou patrili medzi najväčších sériových vrahov. Žili na ulici Cromwell 25 v Gloucester City v Anglicku a to, čo sa stalo za zatvorenými dverami, bolo naozaj nechutné. Tento pár zabil viac ako 10 mladých žien. Všetky telá boli potom pochované u nich na pozemku. Niet teda divu, že ich dom bol následne zničený, avšak hrôzostrašná história pozemku, na ktorom ich dom stál, je viac než známa.

Dom rodiny Benderových

Táto nemecká rodina sa skladala zo štyroch členov – manžel, manželka a dve deti. Postavili si útulný hostinec, v ktorom často ubytovávali najrôznejších ľudí. Dokonca ponúkali zadarmo ubytovanie tulákom a bezdomovcom. Benderova rodina však pred 140 rokmi zabila niekoľko ľudí a to naozaj brutálnym spôsobom. Skôr, než na to niekto stačil prísť, utiekli. V roku 1910 vraj celú rodinu brutálne zavraždili dvaja muži a následne ich telá hodili do studne.

[dalsia_strana]