Dozvedel sa, že ho manželka chce zabiť prostredníctvom nájomného vraha. Všetko ale dopadlo inak!

4231

Za priebeh takéhoto rozvodového konania by sa nemuseli hanbiť ani v drsnom filme. Celý prípad sa ale stal v americkom Marylande a miestna polícia niečo také ešte nezažila.

Trpezlivosť ruže prináša, v tomto prípade úspešný rozvod manželstva. Čakať na súd sa však manželke nechcelo, preto sa rozhodla k razantnému urýchleniu procesu. Najala si na manžela nájomného vraha! Dráma sa odohrala v Marylande a tamojší policajti sa s takým prípadom doteraz nestretli.

Manželia Ramon a Maria Sosa spolu strávili 6 rokov. V poslednej dobe však ich manželstvo nebolo veľmi harmonické a tak sa obaja partneri rozhodli podať žiadosť o rozvod. Ten sa ale podľa manželky ťahal pridlho, preto sa rozhodla k razantnému riešeniu; najala si na manžela vraha!

Žena si ale mala pred tým urobiť trochu „prieskum trhu“. Najatý vrah jej manžela totiž poznal a všetko mu vyzradil.

Ako to vlastne celé začalo? Pokračujte na nasledujúcu stranu.

Ako to celé začalo?

Predtým, ako sa Ramon oženil, bol si istý, že si berie ženu svojich snov. Jediným problémom bolo to, že je nastávajúca bola Mexičanka a každých pár mesiacov bola nútená vracať sa späť do Mexika, aby si obnovila vízum. Ak by si ale vzala amerického občana, dostala by zelenú kartu, čím by mohla ostať v USA.

Všetko šlo hladko až do začiatku roka 2015, kedy začali finančné problémy. „Myslel som, že sa nám to podarí prekonať,“ povedal Ramon. Následne jeho manželka prišla s informáciou, že chce rozvod, no pravdepodobne sa toho dňa nevedela dočkať.

Bývalý majiteľ fitnesscentra Ramon povedal: „Nevedomky sa ozvala mužovi zvanému Gustavo, aby zistila, či dokáže zorganizovať vraždu bez toho, aby si uvedomila, že sme priatelia.“

„Poznal som ho, pretože som ho trénoval. V minulosti mal problémy. Spočiatku keď zavolal a povedal, že ma potrebuje vidieť, pretože ma niekto chce zabiť, som si myslel, že žartuje.“

Muž išiel na políciu, všetko oznámil a pýtal sa, čo má robiť.

Následne sa dohodli, že sa s ňou Gustavo stretne ešte raz a všetko si nahraje. Po zaznamenaní stretnutia s ňou vzali kazetu na políciu, kde z toho ostali všetci šokovaní, no prišli s veľkým plánom. „Požiadali ma, aby som predstieral, že som mŕtvy.“

Policajti boli vskutku muži činu a pomohli nešťastníkovi nastražiť na jeho krvilačnú ženu pasť. Zinscenovali únos a vraždu manžela!

[dalsia_strana]

Následne sa dohodli na pláne!

Pripravili skvelý make-up, zobrazujúci prestrelenie, následne odišli na púšť, kde ho „pochovali“.  Po zhotovení fotografií sa potrebovali uistiť, že manželka Ramona nestretne, zostal preto tri dni v hoteli.

Maria dostala fotky svojho spútaného manžela, ktorý mal guľku v hlave. Aspoň to si myslela.

„Útočník, ktorý bol v skutočnosti tajným policajným dôstojníkom, stretol Lulu na parkovisku a ukázal jej fotografie,“ povedal Ramon. „Vraj sa zasmiala.“

Smiech ju prešiel po tom, keď sa musela priznať k svojmu zámeru a bola väznená na 20 rokov.