Hrdinky asi nestarnú! Xena s Gabrielou si urobili spoločnú fotku po viac ako 20 rokoch!

7306

Za čias dávnych bohov, hrdinných náčelníkov a kráľov, nepokojom zmietaná zem zrodila hrdinku. Bola ňou Xena, mocná princezná, zocelená žiarou bitiek. Sila, vášeň, nebezpečenstvo. Jej odvaha zmení svet! Takto znelo intro k obľúbenému seriálu Xena, ktorý sa vysielal vo viac ako stovke krajín, vrátane Slovenska a mal množstvo fanúšikov.

Seriál o princeznej bojovníčke poznal zrejme každý. Nádherná Xena (Lucy Lawless) a jej dvorná spoločníčka Gabriela (Reneé O’Connor) stáli vždy na strane dobra a spravodlivosti. Po celom svete bojovali proti zlu a ľudskej nenávisti.

Xena a Gabriela kedysi

Dve kamarátky zo seriálu sú kamarátkami aj v reálnom živote

Nedávno si spravili selfie, ktorú Lucy Lawless zverejnila na sociálnej sieti. Okamžite vyvolala ohlas a od fanúšikov si vyslúžili tisícky lajkov a obdivných komentárov. Herečky totižto vyzerajú takmer rovnako ako pred vyše 20 rokmi. A ako? Pokračujte na nasledujúcu stranu.

K neohrozenej bojovníčke Xene (Lucy Lawless) samozrejme neodmysliteľne patrila aj jej tak trochu natvrdlá kamarátka Gabriela (Reneé O’Connor).

Zdá sa, že obe herečky sa stali priateľkami aj v súkromnom živote a stretávajú sa dodnes. Dôkazom čoho je aj selfíčko, ktoré Lucy nedávno zavesila na svoj Instagram.

V súkromí sú obe rozvedené a sú už matkami

Okamžite vyvolala ohlas a od fanúšikov si vyslúžili tisícky lajkov a obdivných komentárov. Herečky totižto vyzerajú takmer rovnako ako pred 20 rokmi.

Lucy Lawless

Reneé O’Connor