Keď uvidela tvár svojho novonarodeného syna, chcela ho otráviť! To, čo urobil doktor, vás dostane!

5140

Pre každú matku je jej potomok tým najkrajším dieťaťom pod slnkom. Ale bohužiaľ, nájdu sa aj výnimky. Toto novorodeniatko si jeho rodičia odmietli vziať domov.

Dokonca povedali, že pokiaľ im to lekári navrhnú, nebudú váhať ani sekundu a malého chlapčeka kvôli zachovaniu spoločenského statusu otrávia.

Adam sa narodil v Indii a bola mu diagnostikovaná vzácna genetická porucha známa ako Bartsocas-Papas syndróm.

Narodil sa s úplne zdravým mozgom, pľúcami a srdcom, ale na svet prišiel bez očných viečok, nosa a na rukách a nohách nemá ani jeden prst. Lekári zhodnotili rozhodnutie rodičov ako extrémne povrchné, ale aj napriek tomu si stáli za svojím rozhodnutím. Chlapčekovi nedávali nádej na dlhý život

Manželský pár, Raja a Jessica Paulraj, lekár a zdravotná sestra, sa rozhodli, že takúto situáciu nebudú tolerovať, a ujali sa tohto chlapčeka.

Keď sa o tomto príbehu a neľudskom správaní prostredníctvom internetu dozvedeli ďalší ľudia, okamžite sa na malého Adama založila zbierka a vybralo sa takmer 100 000€.

Manželia boli zosobášení len 3 mesiace, ale malého Adama si hneď zamilovali a požiadali o adopciu.

Jessica požiadala svojich známych v USA, ktorí sú uznávaní lekári, aby jej pomohli svojimi radami v starostlivosti o chlapčeka. Ujal sa ich Dr. John Van Aalst z detskej Univerzitnej nemocnice v severnej Kalifornii spolu so svojim tímom, aby pomohol zlepšiť zdravotný stav malého Adama. Ten podstúpil niekoľko operácií, počas ktorých mu vyformovali očné viečka, pery a nos a umožnili mu tak prijímať potravu. Cysty, ktoré mal na ušiach a nose, mu tiež vyoperovali. Ako to celé dopadlo? Dozviete sa na nasledujúcej strane.

Teraz, po mnohých operáciách a rekonvalescencii je z Adama vysmiaty chlapec, ktorý sa rád hrá aj so svojimi dvomi bratmi, ktorých nadovšetko miluje.

Aj napriek tomu jeho rodičia potrebujú stále viac a viac peňazí, pretože rehabilitácie sú finančne náročné a Adama čaká ešte zopár operácií.

Jessica dokonca založila blog, v ktorom zdokumentovala všetky výhry, ale aj pády ich rodinného života. Je presvedčená o tom, že jej syn si zaslúži žiť plnohodnotným životom tak, ako aj ostatné zdravé deti.

„Adam napĺňa naše životy svojou láskou a hravosťou. Bol stvorený Bohom z čistej lásky. A je úplne jedno, ako vyzerá, my ho budeme milovať po celý život,“ dodala jeho adoptívna matka. Adam ešte nerozpráva, potrebuje ďalšiu operáciu, aby mu lekári mohli zrekonštruovať čeľusť. Doktor Van Aalst povedal: „Neviem sa dočkať momentu, keď Adam povie svojim rodičom po prvýkrát MAMA a OCKO, určite ich zalejú slzy šťastia a dojatia.

Jessica neodsudzuje Adamovu biologickú matku. Dúfa však, že jedného dňa nájde odvahu a bude kontaktovať svojho synčeka.

Rodina často cestuje a spoznáva nové veci aj napriek prekážkam, ktoré musia prekonávať kvôli Adamovej chorobe. Všetko však zvládajú s nadhľadom aj vďaka ďalším dvom synom.

Pozrite si video o malom Adamovi: