Kedysi sa nedokázala ani sama umyť: Dnes by ste ju ani nespoznali

4766

V roku 2015 Nikki Websterová konečne začala bojovať o svoj vzhľad, zdravie a normálny život.

Bola extrémne obézna a žila so svojimi rodičmi. Nikki sa nemohla sama ani umyť a problém jej spôsobovali aj tie najjednoduchšie činnosti. Celú tú dobu bola odkázaná na pomoc rodičov. Rozhodla sa zmeniť v okamihu, keď jej telo už dlhšie nemohlo uniesť svoju vlastnú hmotnosť. Prihlásila sa do programu „Môj 300kg život“.

Odborníci zmenili celú diétu Nikki, resp. ak sa to vôbec dá nazvať diétou. Žena mala na raňajky väčšinou 3-4 šišky a veľký zmrzlinový kokteil. Vedela že to, čo jedáva, jej telu neprospieva, jedlo bolo ale odjakživa pre ňu ako droga.

Na začiatku Nikki musela podstúpiť veľký chirurgický zákrok (zmenšenie žalúdka). Keď schudla 93 kilogramov, mohli jej lekári odstrániť prebytočnú kožu, reč je o 25 kilogramoch!

Nikki hovorí, že sa rozhodla bojovať so svojou hmotnosťou z 2 dôvodov. Po prvé, že potrebuje obrovskú motiváciu a podporu zo strany odborníkov. Po druhé, chcela všetkým ukázať, ako sa môže skončiť nedostatok pohybu a nezdravá strava. Teraz vyzerá úplne inak! Jej fotky uvidíte na nasledujúcej strane.

Nikki podstúpila bolestivé procedúry, musela sa rozlúčiť so závislosťou na jedle a začať pravidelne cvičiť – skrátka čakala ju kompletná zmena životného štýlu, a vyplatilo sa to!

Ten úsmev hovorí za všetko! Nikki schudla celkom 206 kg, a to nie je všetko!

Nikki začala milovať šport a má neskutočnú motiváciu. Pretože v zdravom tele, zdravý duch!