Ktoré choroby vám hrozia podľa vášho dátumu narodenia? Toto sedí skutočne až desivo presne!

10880

Pozerajte sa na hviezdy a držte sa prírody! Odhalíte tak potenciálne zdravotné nebezpečenstvo a účinne sa mu aj vyhnete.

To, v akom znamení ste sa narodili ovplyvňuje nielen vašu povahu, ale aj vaše zdravie. Mnohé štúdie preukázali spojitosť medzi dátumom narodenia a určitými chorobami, ktoré sa pri istých znameniach vyskytujú častejšie, nakoľko nielen genetika a životný štýl vám predurčujú zdravotný stav. To, akými problémami možno budete trpieť, závisí aj od vášho znamenia. Odpovede nemusíte hľadať v odbornej literatúre. Na čo sa máte pripraviť?

Blíženci

Ľahko schizofrenickí Blíženci by si mali dať pozor na dýchaciu a nervovú sústavu. Často ich trápi astma, kašeľ, zápaly nervov, ale môžu sa vyskytnúť aj zápaly mozgových blán.

Baran

Barani idú často hlavou proti múru a to im tiež spôsobuje migrény a bolesti hlavy. Pozor tiež na úrazy hlavy, zubov a očí.

Rak

Raci patria medzi najcitlivejšie znamenia. Tu pozor na depresie a ďalšie psychické poruchy a problémy s psychikou spojené – bolesti žalúdka, žalúdočné vredy, črevné ťažkosti …

Váhy

Váhy majú krehkú rovnováhu, čo sa prejavuje na ich močovej sústave, hlavne na problémoch s obličkami. Dôležité je dodržiavať pitný režim a snažiť sa neprechladnúť. Pozor tiež na nadváhu!

Lev

Levy sa často sťažujú na problémy so srdcom a krvným obehom, obvyklé sú aj bolesti chrbta. Levom sa neodporúča fajčiť ani sa oddávať alkoholu. Čo by s ich pevnou levou vôľou nemal byť taký problém.

Vodnár

Rozlietaní Vodnári sú náchylní na úrazy najrôznejšieho typu, no najmä členkov. Pozor by si mali dávať aj na krvný tlak.

Býk

Neohrození Býci často trpia ochoreniami hrdla a krku. Angíny, priškripnuté stavce – to je u Býkov na dennom poriadku.

Panna

Panny, snáď v dôsledku ich urputnosti a túžby po dokonalosti, často trápia tráviace ťažkosti a úzkostné stavy. Pannám sa odporúča pravidelná relaxácia a tiež sem tam nejaká tá dovolenka.

Kozorožec

Kozorožcov trápia zdravotné problémy so zubami, kosťami a kostrou. Je to dané tým, že majú tendenciu uhýbať svojím chrbtom pred autoritami a možno aj ľahko podliezať.

Strelec

Nepolapiteľní Strelci, snáď preto, že neustále pred niečím a niekým utekajú, často bývajú postihnutí problémami so stehnami a bedrami.

Škorpión

Škorpióni, vynikajúci svojou sexualitou, mávajú problémy práve s pohlavnými orgánmi a s vylučovaním. Pozor na nechránený sex a dostatočnú hygienu.

Ryby

Najviac depresívnych ľudí sa rodí v znamení Rýb. Ryby majú tiež problémy s lymfatickým systémom. Pohyb a masáže by pre nich mali byť samozrejmosťou.