Ktoré choroby vám hrozia podľa vášho dátumu narodenia? Toto sedí skutočne až desivo presne!

10370

Pozerajte sa na hviezdy a držte sa prírody! Odhalíte tak potenciálne zdravotné nebezpečenstvo a účinne sa mu aj vyhnete.

To, v akom znamení ste sa narodili ovplyvňuje nielen vašu povahu, ale aj vaše zdravie. Mnohé štúdie preukázali spojitosť medzi dátumom narodenia a určitými chorobami, ktoré sa pri istých znameniach vyskytujú častejšie, nakoľko nielen genetika a životný štýl vám predurčujú zdravotný stav. To, akými problémami možno budete trpieť, závisí aj od vášho znamenia. Odpovede nemusíte hľadať v odbornej literatúre. Na čo sa máte pripraviť?

Blíženci

Ľahko schizofrenickí Blíženci by si mali dať pozor na dýchaciu a nervovú sústavu. Často ich trápi astma, kašeľ, zápaly nervov, ale môžu sa vyskytnúť aj zápaly mozgových blán.

Baran

Barani idú často hlavou proti múru a to im tiež spôsobuje migrény a bolesti hlavy. Pozor tiež na úrazy hlavy, zubov a očí.

Rak

Raci patria medzi najcitlivejšie znamenia. Tu pozor na depresie a ďalšie psychické poruchy a problémy s psychikou spojené – bolesti žalúdka, žalúdočné vredy, črevné ťažkosti …