Máte nejakú tajnú úchylku? Prečítajte si, čo je typické pre vaše a partnerove znamenie!

4159

Či už si to priznáte, alebo nie, každý človek na tejto planéte má nejakú úchylku. Otázka je len AKÚ! Dnes si však nebudeme rozprávať o všelijakých úchylkách, ale len o tých sexuálnych z vášho milostného života, ktoré sú vskutku pikantnou témou.

Ako ste na tom Vy?

Buďte k sebe úprimní, čo máte vo svojom milostnom živote naozaj radi? Je to zväzovanie, kožené oblečenie, latex, či iné sexuálne pomôcky? Možno je táto téma stále považovaná za menšie tabu, ale my si dnes nalejeme čistého vína a pozrieme sa, čo sa skrýva pod pokrievkou jednotlivých znamení zverokruhu a aké sú ich sexuálne predstavy. Možno sa vám to raz bude hodiť, až budete chcieť na niekoho v posteli urobiť dojem!

Ako sú na tom jednotlivé znamenia zverokruhu?

Baran: Miluje putá, opasky, šatky a čokoľvek, čo sa dá použiť na zväzovanie.

Ste veľmi silné znamenie a váš sexuálny apetít sa nesie v sile ohnivej a spaľujúcej vášne. V posteli z vás srší výrazná dávka asertivity, ste prirodzeným lídrom a vychutnávate si pocit sexuálneho ovládania. Túžite po okamžitom uspokojení a nepotrebujete k tomu zbytočné emocionálne výlevy. Stačí, keď sa vám partner pohrá s vlasmi, trochu pritiahne či spúta, a ste v tom až po uši. Pozor však, aby ste ho svojim sexuálnym drivom nevyplašili!

Býk: Partneri tohto znamenia milujú bičíky. Tie ich dokážu rozžeraviť na zbláznenie!

Ste skôr zmyselný, ako sexuálny tvor. Vaše telo nabudí hlavne stimulácia tých správnych bodov. Do nálady vás dostane hudba, vôňa, intenzívny dotyk a BIČE. Dôležité sú pre vás aj sexuálne skúsenosti partnera, ktoré na sebe necháte oddane praktizovať. Nie ste príliš aktívny a skôr uprednostňujete, keď vás partner dobíja.

Zdroj:Web