Muž sa nechal potetovať na 90% jeho tela: Teraz vyzerá ako negatív fotografie!

1954

Všetci v živote zažívame chvíle, keď sa zdá, že sa z nás vytráca naša ľudská stránka. Je niekoľko spôsobov, ako si túto ľudskú stránku získať späť, a každý to robí trochu inak. Niektorí potrebujú napríklad poriadny relaxačný kúpeľ s bublinkami, iní zasa celý deň spánku. Prístup, pre ktorý sa rozhodol Adam Curlykale, by však volil málokto.

Tento tridsaťdvaročný Poliak sa totiž v snahe „objaviť seba samého“ rozhodol nechať si potetovať 90% tela. Tam však jeho snaha neskončila. Rozhodol sa totiž celé svoje telo premeniť na plátno, pričom atramentu sa nevyhli ani očné buľvy.

Adamov vzhľad vo väčšine ľudí vyvolá úplný šok. On sa však tým, ako ho verejnosť vníma, vôbec nezaoberá.

„Každá jedna zmena so sebou nesie riziko vylúčenia, a teda samoty. Nemožno očakávať, že väčšina ľudí bude môj spôsob myslenia a vnímania sveta chápať. To, čo sa nám zdá dobré vo vzťahu k nám samotným, môže mať u niekoho iného úplne opačný efekt, „píše na svojom blogu.

Na svojom blogu učí ľudí väčšej otvorenosti

Prostredníctvom svojho blogu a Instagramu sa Adam snaží čitateľa prinútiť, aby voči ľuďom, ktorí sa rozhodnú svoje telo modifikovať, boli otvorenejší. „Tolerancia je uvedomenie si, že každý človek je slobodný a má právo na odlišný názor, pohľad na svet, vyznanie a spôsob života. Znamená prijímať a rešpektovať to, s čím nesúhlasíme a s čím sa nestotožňujeme,“ pokračuje.

[dalsia_strana]