Muž sa v noci vlúpal do Burger Kingu a vypil niekoľko litrov použitého oleja: Prečo to urobil?

2063

Polícia v Miami dostala správu o vlámaní o 2 hodine rannej. Policajti okamžite vyrazili na miesto, no to, čo na mieste objavili, všetkých šokovalo.

Muž menom Carter sa v noci vlámal do floridskej pobočky jedného z najznámejších reťazcov fast foodu, do Burger Kingu.

Trvalo len niekoľko minút, než na miesto dorazila polícia

Štyridsaťjedenročný muž už ale stihol vypiť niekoľko litrov oleja! Použitý olej z vyprážania pil priamo z fritézy. Než ho polícia zastavila, vypil naozaj veľa galónov oleja. Zdalo sa, že jeho smäd je naozaj neuhasiteľný!

Muž bol na mieste zatknutý a obvinený z násilného vlámania a krádeže. Na mieste sa celé ráno pohybovali policajti, aby zaistili dôkazy.

Carter bol ešte v ten istý deň popoludní prepustený na kauciu. Zvedavým novinárom vysvetlil, prečo šialený čin vlastne spáchal a jeho vysvetlenie nájdete na nasledujúcej strane.

Podľa Carterovcov slov to vyzerá, že sa ho jeho žena rozhodla donútiť k chudnutiu!

Rozhodla sa skoncovať s rýchlym občerstvením a začala variť zdravo. K jedlu dostal len tofu a surovú zeleninu. Čakal preto, až žena zaspí, aby sa vykradol von a zašiel na pár hamburgerov.

Lenže keď dorazil k pobočke Burger Kingu, zistil, že je už zatvorené. Zúfalý muž nad sebou úplne stratil kontrolu a do reštaurácie sa vlámal!

Muž by mal za svoj čin stráviť niekoľko rokov vo väzení. Pokúsil sa ale kontaktovať majiteľa Burger Kingu a sľúbil, že všetky škody zaplatí. Vyzerá to teda, že všetko nakoniec skončí dohodou.