Zverstvá z pivnice hrôzy: Neskutočný príbeh Elisabeth Fritzlovej, ktorú väznil jej otec 24 rokov!!!

8362

Každý deň o 21:00 chodil do pivnice

Manželke povedal, že ide kresliť plány strojov, ktoré príležitostne predával. Častokrát sa Fritzl z pivnice do rána nevrátil, ale jeho žena sa oňho nebála, lebo vedela, ako ťažko pracuje na svojej kariére. Nesmela za ním chodiť, ani mu nosiť jedlo, či nápoje. Fritzl začal neskôr svoju dcéru znásilňovať a naďalej pokračoval v nočných návštevách, ktoré začali už v dobe, keď mala Elisabeth 11 rokov!!! Dva roky od zajatia Elisabeth otehotnela, ale v 10. týždni tehotenstva potratila. Dva roky na to znovu otehotnela a v roku 1988 porodila dcéru menom Kerstin. O dva roky sa narodilo ďalšie dieťa, chlapec menom Stefan.

Kerstin a Štefan zostali so svojou matkou po celú dobu jej väznenia

Fritzl im nosil jedlo a vodu, ale mal jedinú podmienku. Elisabeth s deťmi museli byť ticho! Keď to porušili, zakaždým ich potrestal tak, že im zhasol svetlá a nedával im jesť. Vyhrážal sa im, že ak sa pokúsia utiecť, pustí im do pivnice jedovatý plyn. Nájomník, ktorý žil v rovnakom dome 12 rokov sa občas sťažoval na divné zvuky vychádzajúce z pivnice. Fritzl ho však ukľudňoval tým, že zvuky sú len výsledkom aktivity plynového vytápacieho systému.

Aj napriek tomu, v akých podmienkach Elisabetha žila, snažila sa svojim deťom zaistiť čo najnormálnejší život. Naučila ich základnú výchovu, ktorú sama mala a dala im základné vzdelanie v podobe písania a čítania. Behom 24 rokov porodila ďalších 5 detí. Jedno zostalo s ňou v pivnici, jedno zomrelo a ďalšie tri si Fritzl zobral so sebou. Svojej manželke povedal, že deti našiel neďaleko domu. Každé dieťa malo so sebou papierik s odkazom písaným Elisabeth, v ktorom písala, že sa nemôže postarať o svoje deti a prosí, aby ich Fritzl a Rosemarie vychovali.

19. apríla 2008 upadla Kerstin do bezvedomia a Fritzl súhlasil, aby ju ošetril lekár. Ako to pokračovalo? Pokračujte…