Otec prerušil svadbu svojej dcéry: Dôvod dojal všetkých svadobčanov

3712

I malé gestá robia svet krajším miestom. Tak, ako je napríklad aj toto.

Mnohé rodiny sa dokážu kvôli jednej maličkosti rozhádať a sú spolu na nože. Stačilo by sa ospravedlniť alebo sa o tom porozprávať a problém by bol možno vyriešený.

Na prvý krok sme však priveľmi hrdí. Niečo podobné sa stalo i v Ohio na svadbe. Tod Bachman prerušil na krátku chvíľu svadbu svojej dcéry, aby k jej obradu prizval i jej nevlastného otca, a nevestu tak k ženíchovi priviedli spoločne. Fotografka povedala, že v momente, kedy sa otec Todd vybral za nevlastným otcom nevesty, zavládlo medzi prítomnými hrobové ticho, nakoľko nikto z nich nevedel, čo sa bude diať. Netreba pripomínať, že situácie, kedy sa stretne zároveň vlastný otec s nevlastným, vedia byť napäté. Nič také sa ale nestalo.

[dalsia_strana]

Podľa zvyku doprevádza nevestu k oltáru vždy jej otec, čo bol v prípade Brittaninej svadby práve Todd. Brittany má však ešte jedného otca, nevlastného, ktorý bol na svadbe taktiež prítomný. Keď nadišla chvíľa, počas ktorej mala nevesta a jej biologický otec spolu prejsť uličkou, Todd odrazu svadbu prerušil a vybral sa za nevestiným otčimom.

„Pristúpil ku mne, chytil ma za ruku a povedal: „Hej, na tomto si pracoval rovnako ťažko ako ja, takže si to zaslúžiš takisto, ako aj ja,“’ povedal po obrade nevlastný otec. „Existuje lepší spôsob, ako niekomu poďakovať?“ dodal  biologický otec.

Dojemný moment vraj na svadbe nenechal suché jediné oko. Keď sa nasledujúce fotografie a príbeh objavili na internete, získali si veľkú pozornosť.

Fotografie tohto krásneho momentu si môžete pozrieť na nasledujúcej strane –>