Pozrite sa na obrázok a vyberte si sviečku, ktorá vás hneď zaujala: Následne zistíte, čo to o vás vypovedá!

5324

Pozrite sa na tieto krásne sviečky. Teraz si povedzte, ktorá sa vám z nich najviac páči. Povedzte, ktorá je podľa vás najzaujímavejšia. Môže to byť aj tá, ktorá vám najmenej vadí.

A teraz sa poďme pozrieť, čo to o vás napovie. Skontrolujete si tak, čo vo vás naozaj je!

Vybrali ste si? Poďme na to!

Čierna

Mnoho ľudí si myslí, že čierna farba je farba zla. Nie je tomu tak. Znamená v skutočnosti silu. Značí tiež, ako sa dokážete potýkať so situáciami.

Fialová

Táto farba je o energii. V tomto prípade to znamená, že si nie ste sebou istí. Táto farba vás môže ale nakopnúť. Dokáže vám pomôcť zlepšiť vašu energiu celkovo.

[dalsia_strana]

Biela

Biela farba je symbolom čistoty a účelu. Odráža sa v nej mesačná energia a teda je to farba, ktorá vibruje dušou. Táto farba je výborná pre meditáciu.

Modrá

Je to farba, ktorá vám povie veľa dobrých vecí. Veľa toho hovorí o vašich psychických schopnostiach. Pomáha kontrolovať vaše výkyvy nálad. Dokáže napumpovať vibrácie správnym smerom a na správny stupeň. Tá farba tiež skvele dokáže navodiť atmosféru.

Zelená

Zelená je farbou mieru. Keď to máte v živote práve ťažké, chce to nejakú pokojnú farbu. Táto sviečka bude pre to najlepšia. Zelená je spojená s čakrou srdca. Tiež ide o farbu prírody.

[dalsia_strana]

Žltá

Táto farba rieši schopnosť učiť sa. Keď sa chcete učiť, a to učiť sa rýchlo, potom sa nalaďte na žltú vlnu! A vezmite si žltú sviečku!

Červená

Červená je správna farba, keď chcete ukázať svoju vášeň, svoje nadšenie. Či tiež svoju vlastnú odvahu. Ak chcete byť poriadne živí a inšpirovaní, pridajte si do života trochu červenej farby a pôjde to!