Pre krásu sa trpí, no čo je veľa… Táto žena sa 40 rokov neusmiala, aby nemala vrásky! Pozrite sa, ako vyzerá dnes

2614

Pre krásu sa musí trpieť. Tak znie pradávne príslovie. Táto žena však zašla ešte oveľa ďalej. Dokážete si predstaviť, aké to musí byť, neusmiať sa dlhých 40 rokov?

Pri hľadaní prameňa večnej mladosti majú niektoré ženy veľmi zvláštne metódy, ktoré sú síce veľmi jednoduché, ale o to bizarnejšie a extrémnejšie. Táto žena sa rozhodla, že sa nikdy nebude usmievať, aby nemusela mať problémy s vráskami.

Tess Christian sa posledné štyri desaťročia zámerne neusmievala.

Hovorí, že iba vďaka tomu si udržala mladistvý vzhľad, ktorý je podľa nej oveľa prirodzenejší ako botox. Niektorí odborníci jej prekvapujúco dávajú za pravdu!

50 ročná Tess Christian sa vo svojich 10-tich rokoch rozhodla, že sa prestane usmievať. Dokonca sa neusmiala ani keď sa narodila jej dcérka. Tess sa rozhodla prehovoriť o tom, prečo sa rozhodla podstúpiť niečo také.

Keď je Tess za jedným stolom so svojimi dlhoročnými kamarátkami a konverzácia sa uberá k vtipným témam, tmavovlasá päťdesiatnička sedí s kamennou tvárou.

Jej kamarátky si na to už zvykli. Pred 40 rokmi sa totiž rozhodla, že sa vzdá smiechu, aby nemala na tvári vrásky, a to aj pri narodení svojej dcéry, keď bola veľmi šťastná. Tess tvrdí, že je to zásadný spôsob, ako si udržať mladistvý vzhľad.

[dalsia_strana]