Toto sú tie najbizarnejšie veci, ktoré kedy ľudia urobili počas NÁMESAČNOSTI!

2016

Niektoré vás rozosmejú, no po niektorých sa možno budete báť zaspať.

Stalo sa vám, že ste boli niekedy námesační? Alebo poznáte niekoho takého? Ak áno, tak možno máte podobné skúsenosti, ale v prevažnej väčšine určite v oveľa miernejšej forme. Neuveríte, aké všelijaké bizarné príbehy sa udiali námesačným ľuďom. Niektoré vyznejú naozaj neuveriteľne.

Vyprážal slaninu iba na alobale

Chlapík, ktorý vystupuje na sieti Reddit pod prezývkou Meltdownmikey, dostal lieky, ktoré mu mali pomôcť upraviť spánkový režim. Avšak po pár dňoch užívania začal byť námesačný. Najskôr bez hudby tancoval ako zmyslov zbavený v posteli a v obývačke. Potom mu zišlo na um, že by bolo fajn urobiť si vyprážanú slaninu. Nadšenie z tohto nápadu ale nemala jeho manželka, keď ho zbadala, ako námesačný robí slaninu iba na kuse alobalu položenom priamo na sporáku. Nechýbalo veľa a zhorel by im celý dom. 🙂

Strašidelné video, ktoré obletelo svet

V roku 2015 sa stalo na Youtube hitom toto video, ktoré zachytáva 12 ročné dievča z Nového Zélandu pri hre na klavíri. Na samotnej hre by samozrejme nebolo nič zvláštne, no dievča hralo na tomto hudobnom nástroji námesačné.