Rodičia týrali a väznili svojich 13 detí. Prečo to robili? Dôvod vás zamrazí!!!

9443

David (57) a Louise Anna (49) Turpinovci boli spolu od manželkiných 16 rokov. Behom tej doby splodili 13 detí, ktoré majú od 2 do 29 rokov. Pokiaľ si myslíte, že títo manželia sú zástancovia veľkej šťastnej rodiny, tak sa veľmi mýlite.

Ide o kresťanských fanatikov, ktorí absolútne neuznávajú žiadnu antikoncepciu. Najhoršie na celej situácii je to, že sa o svoje deti nevedeli, ale ani nechceli postarať a celé roky ich kruto týrali!

Deti sa nesmeli niekoľko mesiacov umývať, hladovali, trpeli podvýživou a boli priviazané reťazmi!!!

Pýtate sa prečo sa tak strašne správali? Dôvod je až neuveriteľný…

Turpinovci len poslúchali Boha, ktorý od nich chcel, aby zo svojich detí urobili mučeníkov! Nad jednou z dcér však zrejme stál anjel strážny, pretože sa jej podarilo utiecť. Statočná sedemnásťročná dievčina bežala okamžite na políciu. Keď tá vtrhla do domu, zostala stáť ako obarená, pretože to utrpenie, ktoré uvidela, bolo srdcervúce. Aj tí najstarší, ktorí mali 29 rokov, vyzerali ako podvýživené deti.

Sused Andrew Santillan vypovedal pre denník The Guardian: „Vôbec som nemal tušenia, že sú v dome deti. Nevedel som, čo sa tam deje.“

Tresty údajne trvali niekoľko týždňov až mesiacov a časom sa zintenzívňovali.

Ako uviedol žalobca Mike Hestrin, rodičia svoje deti údajne trestali tým, že ich spútavali najprv lanami a neskôr reťazami a odopierali im jedlo.

A čo ďalej? Pokračujte na nasledujúcu stranu.

Podľa nepriamych dôkazov žalobcov rodičia Turpinovci svoje deti neodpútali ani vtedy, keď potrebovali ísť na toaletu. Hestrin tiež priblížil, že niektoré deti majú kognitívne poruchy a poškodenie nervov v dôsledku extrémneho a dlhotrvajúceho fyzického zneužívania.

Susedia pri vypočúvaní uviedli, že rodina len zriedkavo opúšťala svoj dom, v ktorom bývali.

Wendy Martinez, 41-ročná žena v domácnosti, uviedla, že jej jediný kontakt s rodinou Turpinovcov bol raz v októbri 2017. Štyri deti sa na dvore hrali so šiškami, pričom ich matka sledovala od dverí. Keď ich Wendy pozdravila, nikto jej neodpovedal. „Báli sa veľmi“, povedala o deťoch. „Ako keby nikdy nevideli ľudí.“

Polícia uviedla, že šesť detí bolo maloletých, zatiaľ čo ostatné mali nad 18 rokov.

Manželia Turpinovci si dokonca vytvorili Facebookovu stránku, kde sa prezentovali ako dokonalá rodina. Zdieľali fotografie svadobného páru obklopeného 10 dievčatami v purpurových šatách a 3 chlapcami v oblekoch. V roku 2011 rodina Turpinova vyhlásila bankrot. Nancy Trahan, ktorá pracuje v právnickej kancelárii Temecula v Kalifornii, sa s manželmi osobne stretla a uviedla, že boli veľmi priateľskí a často hovorili o svojich deťoch.