Šialené! Aromatická sviečka vonia ako nový počítač od Apple, bola vypredaná za 2 hodiny!

1038

Časy sa menia, mladým ľuďom voňajú počítače.

Hovorí sa, že kto si zakúpi akýkoľvek produkt od Apple, zostáva tejto značke už verný. Z vyznávačov „nahryznutého jablka“ si občas okolie uťahuje, že sa správajú ako sekta. Na túto „applemániu“ stavila aj firma zaoberajúca sa výrobou vonných sviečok, a oplatilo sa jej to.

Firma Twelve South vyrobila špeciálnu vonnú sviečku, ktorá vonia rovnako, ako nový Mac od Applu. Volá sa New Mac a podľa výrobcu je vôňa presne taká, akú cítite, keď otvoríte krabicu s novým počítačom. Sviečka po zapálení vydrží 45-55 hodín a je ručne naplnená sójovým voskom.

Tajomstvo jej vône spočíva v presnej kombinácii mäty, mandarínok, marhule, bazalky, šalvie a levandule.

[dalsia_strana]

Vypredaná do dvoch hodín!

Sviečka stojí 24 dolárov, čo nie je úplne málo, ale napriek tomu boli jej zásoby vypredané v priebehu neuveriteľných dvoch hodin. Vyznavači tejto Apple „sekty“ mali o tento produkt enormný záujem. Za všetkým bol pritom jeden bláznivý nápad šéfa firmy Andrewa Greena, ktorý raz nadnesene povedal, že by sa mohli skvele predávať sviece s vôňou Macu, keď sa tak skvele predáva počítač sám.

A tak to „sviečkari“ skúsili, a výsledok Greena a spol prekvapil. Možno začína doba, keď sviečky nebudú voňať po ovocí alebo korenia, ale po počítačoch.