Sníva sa vám o vražde? Takéto sny sú pomerne časté, no vedeli ste, čo znamenajú?

3670

Snívajú sa vám zvláštne sny? Opakujú sa stále dokola? Snívalo sa vám o vraždení či smrti ako takej a zaujíma vás výklad onoho sna? Čítajte ďalej.

Určite sa už pravdepodobne každému z vás niekedy sníval sen, v ktorom ste boli vy, alebo niekto vám blízky zavraždený. Verte alebo nie, všetky sny majú svoj dôvod a často nám niečo chcú povedať.

Predpokladá sa, že práve sny sú spôsobom, akým sa dostávajú na povrch naše najskrytejšie myšlienky. Ak sa vám sníva o vražde, samozrejme to neznamená, že ste vrah.

Čo teda vraždy v snoch znamenajú?

  • Niečo vo vašom živote končí
  • Niečo vás ťaží a možno musíte zo svojho života niečo odstrániť alebo to nechať ísť
  • Vo svojom živote prežívate značné zmeny
  • Niekoho nenávidíte
  • Cítite vinu

Ak niekto zabil vás

Takýto sen naznačuje, že by ste mali ukončiť niečo, čo vás dlhšiu dobu trápi. Preto ste zavraždení vy – musíte zničiť alebo zabiť kúsok seba, zbaviť sa vo svojom živote niečoho, čo vás trápi a navždy zabudnúť. Ak ste sa vražde bránili, možno ešte na zmenu nie ste pripravení. Ak ste sa nebránili, je čas zbaviť sa toho, čo vás trápi. Ak vás zabila osoba, ktorú poznáte, pravdepodobne sa jedná o niekoho, ku komu chováte zášť alebo o niekoho, kto vás kedysi zradil.

Vidieť sa v sne mŕtvy

Začnete pracovať pre štátny orgán, konkrétne pre istú osobu v ňom zamestnanú. Zbohatnete a dožijete sa vysokého veku, okolie vám bude závidieť. Podľa iného výkladu ide o predzvesť rýchleho sobáša a úspechu vo všetkých súčasných aktivitách. Vydatým a ženatým prorokuje taký sen poslušné deti.

Ukladajú vás v sne do hrobu

Zomriete chudobní, niektorí autori snárov zase veria, že tento sen predpovedá dedičstvo majetku úmerného množstva hliny nad rakvou.

Vidieť sa v sne pri smrteľnej posteli priateľa alebo príbuzného

Svadba.

Sen o priateľovi, ktorý už zomrel

Predznamenáva správy o priateľovi či o niekom, s kým ste sa už dlhý čas nevideli.

Ak zabili niekoho, koho poznáte

Je možné, že osoba, ktorá bola vo vašom sne, je osobou, ktorá vás zradila, máte s ňou nejaký problém, alebo s ňou jednoducho nevychádzate. Takáto osoba môže často reprezentovať nejakú vašu vlastnosť, ktorej by ste sa radi zbavili. Skúste si preto vybaviť najvýraznejší rys osoby, ktorá vás zabila a možno prídete na to, aká vaša vlastnosť vás trápi.

Vidieť v sne mŕtveho človeka, o ktorom viete, že v skutočnosti žije

Takýto sen považujte za božie znamenie, ktoré by ste nemali nechať bez povšimnutia.

Vidieť človeka, ktorý v skutočnosti už zomrel, umierať vo sne druhýkrát

Zomrie váš najbližší príbuzný, ktorého krstné meno alebo aj priezvisko sa zhoduje s menom alebo priezviskom nebožtíka.

Uvidieť v sne ducha zosnulej osoby, či už príbuzného, ​​či priateľa

Znamenie dlhého života stráveného v zdraví a bez starostí o peniaze.