Tak tomu sa hovorí FAIL: Muž uvidel svoju manželku prvýkrát bez líčidiel. Požiadal o rozvod!

4774

Muž sa z takého šoku nemohol spamätať. Jeho dnes už exmanželka tiež nie.

V dnešnej dobe už tomu nie je tak, že by sa ľudia takmer nepoznali a hneď sa hnali do chomúta. Skôr spolu niekoľko rokov žijú a po nejakej dobe sa rozhodnú, že by sa mali vziať. Poznajú sa, ako sa vraví, „svoje boty“ a muž už dávno vie, že žena sa ráno neprebúdza dokonale nalíčená v saténovej košieľke, ale skôr rozstrapatená vo flanelovom pyžame.

Lenže to nebol tento prípad

Prípad sa stal v Alžírsku. Muž, ktorý chodil s mladou dievčinou po dobu dvoch rokov, ju po roku požiadal o ruku. Deň po svadbe si tento krok rozmyslel.

Podľa denníka Emirates 247, sa muž prebudil deň po svadbe vedľa svojej manželky a hystericky začal kričať, že sa mu do hotelovej izby vkradol lupič. Nejednalo sa však o kriminálnika, ale o jeho manželku, ktorú videl prvýkrát bez líčidiel. Pokračujte na nasledujúcu stranu!

Keď zistil, že sa naozaj jedná o jeho vyvolenú, ktorú si deň predtým vzal za ženu, ihneď na ňu podal trestné oznámenie a požiadal o rozvod. Sobáš bol anulovaný do 24 hodín. Žena vraj nosila po dobu dvoch rokov make-up aj do postele. Muž berie jej praktiky ako úplnú zradu a žiada o náhradu v peňažnej podobe. Žena sa psychicky zrútila. Ani sa jej nečudujeme…