Teenagerka téměř zaplatila na nesmyslnou výzvu. Chtěla si obléci 100 vrstev oblečení, ale téměř to skončilo katastrofou!

1469

Teenageři mají v oblibě zkoušet různé výzvy. No ne vždy to dopadne podle představ. Stejně jako v tomto případě.

Internetem se stále šíří různé výzvy, které zejména teenageři neváhají vyzkoušet. Čím dál, tím víc jsou šílené. Ať už je to 100 vrstev rtěnky na rtech nebo řasenky na očích, vždy může hrozit nějaké to nebezpečí. A teď šlo mladé dívce také téměř o život.

[dalsia_strana]

Andrea zveřejnila svůj pokus o zdolání výzvy i na internetu. Jedním z důvodů bylo i varování, aby to nikdo nezkoušel, pokud je doma sám. Protože ona na to téměř doplatila. Jak se začala oblékat, hodně vrstev postupně zapříčinilo, že se nemohla již dobře hýbat. Najednou zůstala jakoby zaklieštená a nemohla se ani obléci, ani svléknout a dokonce se jí začalo špatně dýchat. Chytila ji panika.

Lapala po dechu, protože byla velmi vystrašená. Byla doma sama a nevěděla, co má dělat. Nemohla se ani pohnout, plakala. Naštěstí její přátelé Alyssa a Axel přišli na pomoc. I když je nyní „hvězdou“ internetu a lidé si z ní dělají legraci, je ráda, že to dobře skončilo a vzpomíná na to s úsměvem. Nyní varuje všechny, kteří jsou odhodláni to vyzkoušet také, aby to nedělali, pokud jsou sami doma. Aby neskončily jako ona. Takže vidíte, ne vždy se vyplatí hrát na hrdinu a zkoušet vše, co uvidíte na internetu. Snad se z toho poučila i Andrea.