Test vášho podvedomia: Vyberte si nebo, ktoré vás na prvý pohľad najviac zaujme. Povie to o vás viac, než si myslíte

2438

Osobnosť tvorí súbor vlastností, ktoré predurčujú jej vzťahy s ostatnými ľuďmi. Ako dobre poznáte model svojho správania? Aby ste sa v ňom lepšie orientovali, skúste si odpovedať na jednoduché otázky:

Čo radi robíte vo svojom voľne? Čo vám robilo v detstve radosť? Ako by vyzeral váš ideálny deň? Z čoho máte najväčší strach? Čo vám robí najväčšiu radosť?

Ak vám odpovede napadli hneď, je vidieť, že dobre viete, čo sa skrýva vo vašom vnútri. Spoznať sa ešte lepšie vám môže pomôcť náš jednoduchý test. Možno sa o sebe dozviete niečo, o čom ste nemali ani potuchy. Najskôr si vyberte nebo podľa svojej nálady. Také, ktoré jej najviac zodpovedá. Výsledky nájdete dole. Porovnajte si ich s tým, čo ste už o sebe vedeli skôr.

1. Nebo číslo JEDEN

Ste úplne mimoriadne čestný človek. Všetko, čo si myslíte a cítite, vyjadruje vaša tvár. Ani sa nepokúšate niečo skrývať, pretože úprimnosť si ceníte nadovšetko. Neznášate pokrytectvo, domýšľavosť a predstieranie. Ste človek svedomitý a veľmi zodpovedný, vaši blízki, priatelia i kolegovia vedia, že na vás je spoľahnutie. Ste tiež veľmi citlivý a ľahko sa vás dotkne nejaká hrubosť. Nikdy však nemyslíte na pomstu, s urážkou sa vyrovnávate samostatne a na vašej prívetivosti a láskavosti sa nič nemení.

2. Nebo číslo DVA

Máte radi okolo seba pokoj a porozumenie. Veríte v priateľskú spoluprácu, a preto každý spor ihneď urovnáte. Žartom vám hovoria mierotvorca a je to oprávnené. Vo vzťahu s ľuďmi ste milí a láskaví, nešetríte poklonami, každému viete povedať niečo, čo ho poteší. To neznamená, že lacno lichotíte, pretvarovanie sa neznášate. Je potrebné zvlášť zdôrazňovať, že vás ľudia majú radi a ste veľmi obľúbený?

Zdroj: