Toto dievča vážilo vo svojich 24 rokoch neuveriteľných 298 kg: Pozrite sa, ako vyzerá po tom, čo schudla 150 kg!

5446

Amber Rachdi z Troutdale (USA) väčšinu svojho života nevenovala pozornosť tomu, čo a koľko je. Vo veku 24 rokov bola jej hmotnosť 300 kilogramov.

Obrovská obezita viedla k tomu, že mladá žena nebola schopná chodiť sama a potrebovala stálu starostlivosť v každodenných činnostiach. Amber vedela, že nemôže takto žiť dlho, ale priateľ, s ktorým žila, ju povzbudzoval, aby pokračovala v jedení.  Keď vyšla z domu na elektrickom vozíku, tak len preto, aby si kúpila jedlo.

Jej partnerovi nevadila extrémna obezita, páčila sa mu “plná žena” a každý deň povzbudzoval ženu k tomu, aby zjedla veľké množstva jedla.

Amber nebola šťastná – nevychádzala z domu a nedokázala sa sama ani osprchovať. Smútok zajedala a pribrala ešte viac. Vtedy ju rodina a priatelia presvedčili, aby sa prihlásila do programu „My 600lb Life“, ktorý pomáha ľuďom s nadváhou kontrolovať príjem potravy a začať žiť normálne. Bola to trefa do čierneho!

Amber vedela, že ju čaká veľa práce a to pre jej vlastné dobro a tiež pre jej vzťah. Kvôli svojej nadváhe nemohla so svojim priateľom ani spať v jednej posteli. Rozhodla sa podstúpiť operáciu na zmenšenie žalúdka. Kontaktovala špecialistu, aby získala viac informácií o možnostiach. Keď sa prvýkrát stretla s doktorom, Dr. Nowzoradanom, jasne povedal, že ak chce premýšľať o operácii, Amber musí zhodiť 10 kilogramov a dokázať, že je odhodlaná bojovať.