Toto vás zaručene pobaví: Žena ho podvádzala a tak vymyslel geniálnu pomstu!

2511

Na neveru zo strany partnera sa dá reagovať rôzne – môžeš sa s ním okamžite rozísť, poriadne sa s ním pohádať, vysvetliť si to alebo sa s tým vyrovnať takýmto originálnym spôsobom!

Tento zaujímavý príbeh koluje po internete, no pôvodný zdroj nepoznáme, a tak je ťažké s istotou povedať, že je pravdivý. V každom prípade je poriadne zábavný!

Tento chlapík si bol celkom istý tým, že ho jeho manželka podvádza, no nebol si istý tým, ako má túto situáciu riešiť. Po dlhom premýšľaní a plánovaní sa rozhodol, že najlepšie bude konfrontovať ju. Prosto, aby všetci vedeli, že za rozpadom manželstva stojí ona.

Nevera je zrada a za zradu sa trestá.

Existujú samozrejme ľudia, ktorí nad ňou mávnu rukou, alebo aj ľudia, ktorí sa s osobou, ktorá ich podviedla rozídu/rozvedú a tým je kauza uzavretá. To však nie je prípad nemenovaného muža, ktorý sa rozhodol svoje žene poriadne pomstiť.

Aký je teda jeho príbeh?

Muž si bol úplne istý tým, že ho žena podvádza. Než sa s ňou rozviedol, rozhodol sa, že bude konať tak, aby všetkým bolo známe, kto môže za rozpad ich vzťahu. Jeho príbeh, ktorý zdieľal na sociálnych sieťach, nájdete na nasledujúcej strane!

Zdroj: