VIDEO: Ich synček bojoval o život. Rodičia zverejnili dojímavé video a prosili o pomoc! Ako to dopadlo?

871

Chlapček prekvapil rodičov na cyklotúre po Austrálii, potom bojoval o život…

Malý Marko sa narodil v 28. týždni tehotenstva na austrálskom kontinente. Jeho rodičia Volodymyr Muliar a Yaryna Kvitka, vášniví cyklisti, sa báli o jeho život a navyše, ťažila ich obrovská finančná čiastka, ktorú museli zaplatiť za starostlivosť a záchranu života synčeka nemocnici v Sydney.

Mal sa narodiť až v Argentíne

Drobček prišiel na svet 8. apríla v čase, keď sa jeho akční rodičia nachádzali práve v Austrálii. Mladý ukrajinský pár totiž miluje cestovanie na bicykloch, a tak sa aj počas radostného očakávania prvého dieťatka rozhodli nevzdať svojej záľuby a precestovať svet.

„Po dokončení prvej etapy našej cyklistickej expedície z Ukrajiny do Austrálie bolo našim zámerom preletieť do Argentíny, kde sme chceli začať druhý úsek našej cesty po Amerike až po návrat do Európy,“ prezradil pre magazín Dailymail čerstvý otecko Volodymyr Muliar.

Rodičia počítali s tým, že sa drobček narodí v júni v Argentíne, no napokon prišiel na svet skôr.

Ukrajinský pár mal hlavu v smútku, pretože sa bál nielen o synčeka, ale aj o to, ako zaplatia veľké účty za jeho pobyt v nemocnici. Starostlivosť o drobčeka stála približne 5-tisíc dolárov na deň.

[dalsia_strana]