Všimli ste si, že najlepšie chutí Cola v McDonald’s? Povieme vám, prečo je to tak!

4667

Aj vy sa vždy po únavných nákupoch alebo ťažkom týždni odmeníte výletom do McDonald’s? A ktorým nápojom si robíte radosť? No predsa Coca-Colou, pretože v mekáči je proste najlepšia! Ako je to možné, že nikde inde tak dobre nechutí?

Americká sieť reštaurácií s rýchlym občerstvením láka ľudí na mnohé veci: lacné hamburgery, lahodné milkšejky, či jedlo priamo do auta. Na čo ale ľudia nedajú dopustiť je ich čapovaná Coca-Cola.

Mysleli by ste si, že je to obyčajná čapovaná Coca-Cola a v McDonald’s ti chutí jednoducho preto, že je tam príjemne a tento nápoj sa super hodí k hamburgerom. Ale také jednoduché to nie je. Americká sieť reštaurácií vie, čo robí a nič nenecháva na náhodu. Takže, v čom je tajomstvo úspechu?

McDonald’s je najväčším odberateľom Coca-Coly spomedzi všetkých reštaurácií na svete. Ako sa tejto sieti podarilo dodať svoju vlastnú chuť nápoju, ktorý dostanete takmer všade? Nie je to žiadna náhoda, ale súhrn niekoľkých trikov a overených postupov.

Coca-Cola sa predáva rôznym odberateľom – od reštaurácií, kín, supermarketov, až po malé predajne. Najväčším z nich je práve McDonald’s! A ako super lukratívny zákazník má táto sieť rýchleho občerstvenia výhodu špeciálneho zaobchádzania. Prečo?