Zachránila dievča z horiaceho domu a utrpela pri tom obrovské popáleniny. Ako reagoval jej otec vás dojme

1471

Angel Fioriniová, matka troch detí z Washingtonu, takmer zomrela po tom, čo svoje deti z horiaceho domu zachránila.

V okamihu, keď sa človek stane rodičom, sa jeho život navždy zmení. Dieťa sa stáva ústredným bodom pozornosti a jeho rodičia urobia úplne všetko pre to, aby ho ochránili a zaistili, že bude žiť šťastne. A v niektorých prípadoch by pre neho dokonca riskovali aj život.

Angel sa okolo polnoci zobudila, pretože nemohla dýchať, a v tej chvíli zistila, že jej dom je plný dymu. Musela svoju rodinu odtiaľ dostať a vedela, že jej nezostáva veľa času.

Ihneď vzala svoje dve najmladšie detí, 4 ročného Vinnieho a 2 ročnú Rosalie, a vyniesla ich von do bezpečia. Potom vbehla rýchlo späť dovnútra, aby mohla vyniesť tiež svoju 8 ročnú dcéru Giannu.

Angelin priateľ, ktorý je zároveň otcom všetkých troch detí, v tú dobu bohužiaľ nebol doma.

Ako Angel vysvetľovala, požiar sa šíril veľmi rýchlo a dym bol tak hustý, že videla sotva na krok.

Ako tento horor pokračoval, sa dozviete na nasledujúcej strane.

Požiar sa šíril skutočne rýchlo

Zároveň v blízkosti nebol nikto, koho by mohla požiadať o pomoc, a vedela, že ak bude dlhšie čakať, zhorí celý dom aj s jej dcérou vnútri. Vedela však presne, kde sa dcéra nachádza, a tak jej stačilo „len“ nájsť spôsob, ako sa k nej dovnútra dostať.

V podobnej situácii by sa nechcel ocitnúť žiadny človek, avšak Angel sa ukázala ako veľmi statočná a silná žena.

Všetky zásluhy však pripisuje Bohu, ktorému ďakuje za to, že jej dal silu, aby sa do horiacej budovy vrátila a našla cestu do izby svojej dcéry.

Statočná matka vbehla do Gianninej izby a odtiahla ju z dverí.

V dome bolo však také teplo, že sa jej koža doslova rozpúšťala, a utrpela tak popáleniny tretieho stupňa.

Ako sa Angel zo svojho vážneho stavu zotavila a užila si svoj šťastný koniec v podobe svadby, sa dočítate na ďalšej strane!

Počas zotavovania Angel skoro zomrela, pretože dostala bakteriálny zápal pľúc a pľúcnu embóliu.

Pri pľúcnej embólii dôjde k upchatiu hlavnej pľúcnej cievy krvnou zrazeninou. Táto zrazenina je v niektorých prípadoch malá a cievou prejde, avšak pretože bola Angel vystavená takému množstvo dymu, bola jej zrazenina veľká a takmer smrteľná.

Celý proces jej zotavovania bol veľmi dlhý a vyžadoval okrem iného aj transplantáciu kože.

Mohlo ju ale hriať pri srdci, že ich blízki rodine zaobstarali nové auto, nábytok a provizórny domov, kde mohli žiť, než sa všetko napraví. Komunita rodine takisto založila účet, ktorý jej pomohol svoj domov opätovne vybudovať.

Akonáhle sa Angel zotavila, so svojím priateľom Aaronom sa rozhodli, že sa vezmú.

Ako pár spolu žili už 15 rokov, ale Angel podľa svojich slov nebola nikdy šťastnejšia. Ako vysvetľuje, neoslavovali iba svoju lásku, ale tiež to, že sú všetci živí a zdraví.

Silný príbeh, čo hovoríte? Ak súhlasíte, zdieľajte ho so svojimi priateľmi!