Zakrvácané dievčatko s plačom utekalo objať mamu. Čo sa jej stalo? Toto je varovanie pre všetkých!

1910

Ktorá mamička by nechodila so svojimi deťmi na detské ihriská a ktoré dieťa by nemilovalo kĺzačky? Rovnako tak tomu bolo aj v prípade malej Demi-Mai z Berlína, ktorá kĺzačky priamo zbožňuje.

Keď sa Amy vydala aj so svojou malou dcérkou na detské ihrisko, nikdy by ju nenapadlo, ako ich malý výlet dopadne. Amy chodí so svojou krásnou dcérkou na šmýkačky pravidelne, preto je už zvyknutá, že Demi-Mai na chvíľu zmizne a potom s nefalšovanou radosťou skĺzne dolu. Bohužiaľ tento deň bolo všetko inak. Keď matka nikde svoju dcéru nevidela, začala ju hľadať a bežala ku kĺzačkám. Naproti jej vybehla s hrozivým plačom a nôžkami od krvi malá Demi-Mai.

[dalsia_strana]

Prišli na to, že niekto na šmýkačku dal rozbité sklo. Amy ihneď zavolala políciu, ktorá následne zistila, že sa črepy nenachádzali len na šmykľavke, ale po celom detskom ihrisku a parku.

Tento prípad by mal byť varovaním pre všetkých rodičov. Aj napriek tomu, že na dané ihrisko vo vašom meste chodíte deň čo deň, nikdy nie je na škodu ho vždy skontrolovať. Detské ihriská sú verejným miestom a môže ich navštíviť ktokoľvek.