Žena našla po 38 letech zdravotní sestru, která jí zachránila život

1495

Autorkou tohoto životního příběhu je mladá Amanda Scarpinati.

Ta byla jako dítě převezena do medicínského centra Albany v USA s těžkými popáleninami od parního zvlhčovače. Během jejího zotavování se o ni starala mladá zdravotní sestra, jejíž Amanda vděčí za život a laskavý přístup.

„Cítím útěchu pokaždé, když se dívám na fotografie, kde se o mě stará tato krásná sestřička. Ještě i teď cítím při pohledu na tyto fotky její lásku a soucit,“ dodala Amanda.

[dalsia_strana]

Tento příběh však nekončí jednou pěknou vzpomínkou na mladou sestřičku. Amanda ji totiž dlouhá léta toužila najít, nicméně, dosud neúspěšně. Bylo totiž problematické najít někoho, o kom nic nevěděla a jediné, co je spojovalo, byly společné fotky z roku 1977, které se objevily ve výroční zprávě nemocnice.

Po několika neúspěšných pokusech se obrátila na sociální média, kde zveřejnila svůj příběh spolu s fotografií v naději, že zjistí, jak se jmenuje žena na fotce. Na odpověď nemusela dlouho čekat a už brzy zjistila, jak se hledaná sestra jmenuje. Šlo o Susan Berger.

[dalsia_strana]

O dva týdny později se tyto hlavní aktérky setkali v medicínském centru Albany, přesně tak jako před 38 lety života. Bylo to silné setkání pro obě dámy, o čemž svědčí jejich srdcervoucí objetí a slova zdravotní sestry: „Neumím si představit, kolik sester by bylo šťastných, kdyby také zažili něco takového, že si někdo na ně vzpomene po čase …“