Zjistil, že ho žena podvádí a takhle velkolepě se s tím vyrovnal!

2657

Na nevěru ze strany partnera se dá reagovat různě – můžeš se s ním okamžitě rozejít, pořádně se s ním pohádat, vysvětlit si to nebo se s tím vyrovnat takovým originálním způsobem!

Tento zajímavý příběh koluje po internetu, ale původní zdroj neznáme, a tak je těžké s jistotou říci, zda je pravdivý. V každém případě je pořádně zábavný! Tento chlapík si byl docela jistý tím, že ho jeho manželka podvádí, ale nebyl si jistý tím, jak má tuto situaci řešit. Po dlouhém přemýšlení a plánování se rozhodl, že nejlepší bude konfrontovat ji. Prosto, aby všichni věděli, že za rozpadem manželství stojí ona. Zde je tedy jeho příběh.

Takže, byl jsem si téměř stoprocentně jistý, že mě moje žena podvádí. Bylo to očividné – smála se, když esemeskovala a když jsem se zeptal, kdo jí to píše, odpověděla, že jen její máma. Když jsem volal její kolegům do práce, či je ještě tam, řekli, že před pár hodinami odešla. Poslední kapkou bylo, když mi o půl jedenácté v noci řekla, že jde koupit mléko a přišla domů o druhé ráno. Rozhodl jsem se najmout si soukromého detektiva, který mi zajistil důkazy, a všechny mé obavy se potvrdily. Počkal jsem sedm měsíců, dokud jsem se jí to rozhodl říct … A bylo to v den jejích narozenin.“

Možná se ptáte, proč jsem čekal tak dlouho. Chtěl jsem mít co nejvíce důkazů, abych je mohl posunout právníkovi. Kromě toho jsem se chtěl zařídit a najít si nový byt. A konečně, chtěl jsem počkat na její narozeniny. Ptal jsem se jí, co chce dělat na narozeniny, ale ona na mě naléhala, že se můžu jít klidně zabavit do města se svými přáteli. Že prostě nechce, abych jí připomněl, že je starší. Bylo mi jasné, že se něco děje. A pak jsem našel v šatníku láhev šampusu a dvě sklenice.

Tehdy jsem udělal něco, co by udělal každý rozumný člověk.