Známa záhadná veštkyňa, ktorá predpovedala 11. september a Brexit, pred smrťou vyriekla aj proroctvo o Rusku a Vladimirovi Putinovi, z ktorého mrazí!

5994

Slepá veštkyňa, ktorá správne predpovedala 11. september, Brexit, smrť Lady Diany, katastrofu Černobyľu, vzostup Islamského štátu či tsunami v Indonézii, vyriekla niečo aj o Rusku. Slávna „Vanga“ sa preslávila svojimi predpoveďami, ktoré sa v mnohých prípadoch vyplnili s až desivou presnosťou!

Bulharská jasnovidka, ktorú prezývali aj „Balkánsky Nostradamus“, predpovedala mnoho prírodných katastrof aj svetových vojen predtým, než sa stali. A napriek tomu, že v roku 1996 vo veku 85 rokov zomrela, zanechala po sebe niekoľko vodítok, ktoré by nám mohli napovedať, čo v tomto roku očakávať.

„Rusko bude dominovať svetu“

Ako uvádza server Daily Post, jednou z jej predpovedí bolo, že Vladimír Putin a Rusko budú dominovať celému svetu. V roku 1979 Vanga pri stretnutí so spisovateľom Valentinom Sidorovom povedala:

„Všetko sa roztopí ako ľad, iba jedno zostane nedotknuté – Vladimirova sláva, sláva Ruska. Rusko nemôže nikto zastaviť. Všetky prekážky zmetie z cesty a stane sa pánom sveta.“

A okrem Ruska vyriekla takisto hrozivé proroctvo o využití jadrových zbraní a tretej svetovej vojne.

Vanga, vlastným menom Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova v detstve zažila silnú búrku s tornádami, ktorá ju pripravila o zrak, ale zároveň ju podľa jej slov obdarovala schopnosťou predpovedať budúcnosť. Počas svojej 50-ročnej vešteckej „kariéry“ vyriekla stovky proroctiev.

[dalsia_strana]

Takmer tri štvrtiny jej predpovedí sa vyplnili

Najväčšiu pozornosť verejnosti na seba paradoxne strhla až po svojej smrti, keď sa v roku 2000 vyplnila jej predpoveď a došlo k tragickej nehode ruskej ponorky Kursk. Milióny jej nasledovateľov verí, že mala nadľudské schopnosti vrátane telepatie a schopnosti komunikovať s mimozemšťanmi.

Jej početné predpovede svetových udalostí a stavu ľudstva ju časom mimoriadne preslávili a hovorí sa, že veštila tiež vzostup islamského štátu a pád newyorských Dvojičiek.

Podľa odborníkov a historikov je úspešnosť vyplnenia jej proroctiev 68%, čo je o niečo menej ako 85%, ktoré proklamujú jej skalní zástancovia.

11. september

V roku 1989 Vanga povedala: „Hrôza! Hrôza! Americkí bratia padnú potom, čo na nich zaútočia oceľové vtáky. Vlci budú vyť v krovinách a krv nevinných potečie prúdom.“

A 11. septembra 2001 zasiahli dve lietadlá unesené islamskými extrémistami newyorské mrakodrapy World Trade Center a tisíce ľudí prišli o život.

[dalsia_strana]

Vzostup Číny

Podľa jej slov sa Čína v roku 2018 stane svetovou veľmocou. Toto proroctvo sa zrejme vyplnilo o niečo skôr, pretože Čína je už teraz ako ekonomickým, tak vojenským gigantom.

Zlatý vek

Medzi rokmi 2025 a 2028 bude objavený nový zdroj energie, ktorý povedie k celosvetovému odstráneniu hladovania. Na Venušu potom v tomto období bude vyslaná ľudská posádka.

Roztopenie ľadovcov

Od roku 2033 do roku 2045 sa roztopí všetok polárny ľad, čo povedie k zvýšeniu hladiny oceánov. Medzitým sa Európy ujmú vlády moslimov a celosvetová ekonomika bude na vzostupe.

[dalsia_strana]

Cestovanie časom

Niekedy medzi rokmi 2262 a 2304 prelomíme tajomstvo cestovania časom.

Klonovanie ako liek väčšiny chorôb

Pokrok v technológii klonovania lekárom umožní vyliečiť akúkoľvek chorobu, pretože telo pôjde jednoducho nahradiť.

Koniec Zeme

Od roku 2341 začne séria prírodných aj človekom spôsobených katastrof meniť našu planétu na neobývateľnú. Ľudstvu sa podarí nájsť útočisko v inej slnečnej sústave, kde však panuje nedostatok zdrojov, čo povedie k vojnám.

Nesmrteľné mimozemské hybridy

V rokoch 4302 až 4674 už zanikol koncept zla a nenávisti, ľudia sú nesmrteľní a asimilovali sa s mimozemšťanmi. 340 miliárd ľudí, ktorí sú roztrúsení po celom vesmíre, už dokáže hovoriť s Bohom.

Koniec všetkého

V roku 5079 zanikne vesmír. To nás ale našťastie trápiť nemusí.