Známa záhadná veštkyňa, ktorá predpovedala 11. september a Brexit, pred smrťou vyriekla aj proroctvo o Rusku a Vladimirovi Putinovi, z ktorého mrazí!

5296

Slepá veštkyňa, ktorá správne predpovedala 11. september, Brexit, smrť Lady Diany, katastrofu Černobyľu, vzostup Islamského štátu či tsunami v Indonézii, vyriekla niečo aj o Rusku. Slávna “Vanga” sa preslávila svojimi predpoveďami, ktoré sa v mnohých prípadoch vyplnili s až desivou presnosťou!

Bulharská jasnovidka, ktorú prezývali aj “Balkánsky Nostradamus”, predpovedala mnoho prírodných katastrof aj svetových vojen predtým, než sa stali. A napriek tomu, že v roku 1996 vo veku 85 rokov zomrela, zanechala po sebe niekoľko vodítok, ktoré by nám mohli napovedať, čo v tomto roku očakávať.

“Rusko bude dominovať svetu”

Ako uvádza server Daily Post, jednou z jej predpovedí bolo, že Vladimír Putin a Rusko budú dominovať celému svetu. V roku 1979 Vanga pri stretnutí so spisovateľom Valentinom Sidorovom povedala:

“Všetko sa roztopí ako ľad, iba jedno zostane nedotknuté – Vladimirova sláva, sláva Ruska. Rusko nemôže nikto zastaviť. Všetky prekážky zmetie z cesty a stane sa pánom sveta.”

A okrem Ruska vyriekla takisto hrozivé proroctvo o využití jadrových zbraní a tretej svetovej vojne.

Vanga, vlastným menom Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova v detstve zažila silnú búrku s tornádami, ktorá ju pripravila o zrak, ale zároveň ju podľa jej slov obdarovala schopnosťou predpovedať budúcnosť. Počas svojej 50-ročnej vešteckej “kariéry” vyriekla stovky proroctiev.

Zdroj:Mirror